Grecja twoje najlepsze wakacje i Wczasy Autokarem 2017, Albania zarezerwuj wakacje Last Minute 2017 w najniższych cenach z rabatem. Tanie Wakacje w Bułgarii, Wczasy Macedonia 2017 czekają! Najlepsze oferty na wczasy 2017 Chorwacja All inclusive! Albania Wakacje 2017 wcześniej taniej z rabatami do 40%, Oferty Macedonia na lato 2017. Sprawdź najlepsze propozycje na wczasy do Albanii, tanie wycieczki, przeceny i wyprzedaże na urlop do Bułgarii. Grecja codziennie nowe oferty. W ofercie wycieczki samolotowe, wycieczki autokarowe oraz z dojazdem własnym, Rezerwacja Ofert all inclusive, Wakacje 2017 najtaniej, Tanie Wakacje 2017 Oferty, Wakacje last Minute All Inclusive do Bułgarii, Tanie Wycieczki Objazdowe Autokarem i Samolotem, Oferty na Wakacje 2017 Samolot i Autokar

wyszukiwarka ofert

w terminie:
od
do

w kraju


w miejscowości


typ oferty


typ przejazdu

Zadzwoń do naszych konsultantów

telefon

Jeśli nie znalazłeś oferty na wczasy last minute autokarem, wakacje samolotem lub z dojazdem własnym zadzwoń do nas na numer
32 238 87 05 a nasz konsultant znajdzie dla Ciebie idealne, tanie wakacje dla twojej rodziny. Sprawdź oferty wycieczek na rok 2017. Najlepsze oferty last minute, wczasy i tanie wycieczki objazdowe. Wypoczynek w hotelach All Inclusive. Grecja 2017, Chorwacja Wczasy 2017, Czarnogóra Wakacje 2017, Bułgaria Wycieczki 2017, Włochy Lato 2017, Albania Oferty 2017. Tanie oferty first minute i last minute na wczasy 2017. Zaplanuj urlop i rusz na imprezę! Super Promocje Wczasów i Wycieczek na Lato 2017: Wczasy autokarem do Chorwacji, Wakacje we wrześniu w Grecji, Oferty samolotem do Bułgarii, Wczasy 2017 w Czarnogórze, Węgry Baseny Termalne, Albania Tania Oferta

telefon kom. 24h: 506 658 126

Skype dagaTravel

Możesz również wysłać do nas zapytanie na adres rezerwacje@dagatravel.pl

 
Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy firmowe i motywacyjne


Wpadłeś w wir pracy, nie możesz nic zaplanować lub nie wiesz, jak zmotywować zespół do pracy i zacieśnić więzi? My się tym zajmiemy! Jesteśmy również specjalistami w organizacji wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych.

 

Oferta wyjazdów grupowych dla firm i grup w sezonie 2012/2013

 • wyjazdy grupowe
 • wycieczki motywacyjne
 • wyjazdy integracyjne
 • zwiedzanie wraz z wypoczynkiem
 • czartery miejsc w samolocie
 • wynajem samolotu od 120 miejsc
 • szkolenia w Polsce i za granicą
 • nagrody w konkursach

 

Oferta wyjazdów grupowych dla firm jest szeroka, zróżnicowana i zdecydowanie wykracza poza standardową ofertę katalogową oferowaną dla turystów indywidulanych. Skontaktuj się z nami a zobaczysz, że oferujemy:

 • organizację podróży na życzenie do dowolnego zakątka świata, kierunki katalogowe i spoza katalogu
 • ciekawe scenariusze podróży
 • nieszablonowe pomysły
 • indywidualną aranżację programów wyjazdu dokładnie dostosowaną do profilu klienta (wiek i płeć uczestników, grupa zawodowa, zainteresowania)
 • entuzjazm z podejmowania wciąż nowych wyzwań tak aby każda podróż była niezwykła i niepowtarzalna (programy szyte na miarę)
 • wysoką jakość usług, o której świadczy szerokie grono zadowolonych klientów
 • wieloletnie doświadczenie w realizacji imprez grupowych
 • pewność i zaufanie

 

Wyjazdy motywacyjne i integracyjne dla firm i grup

Podróże motywacyjne, to od lat sprawdzony sposób, na większe przywiązanie do firmy już współpracujących lub potencjalnych Klientów. Jeśli chcecie, aby Wasza marka pozostała w ich pamięci na długo, to ciekawy, indywidualnie zaaranżowany wyjazd do nieznanego zakątka świata, jest na pewno dobrym rozwiązaniem. Klienci poczują się ważni, docenieni i na długo zwiążą swą zawodową drogę z Waszą firmą.

Wyjazdy motywacyjne (incentive travel) są jednymi z bardziej atrakcyjnych wyjazdów zagranicznych  a ich popularność rośnie niezmiennie od kilku lat. Takie wyjazdy integracyjne dla firm mają na celu nie tylko nagrodzić pracowników, ale przede wszystkim zmotywować ich do dalszej, owocnej pracy.

Marzeniem większości ludzi na świecie są podróże. Dlatego możecie być pewni, że także dla Waszych pracowników ten rodzaj motywacji przyniesie najlepsze efekty. Egzotyczna podróż z pewnością zachęci ich do lepszej i bardziej efektywnej pracy. Przy okazji lepiej się poznają i zintegrują, co zaowocuje w niedługiej przyszłości lepszą pracą zespołową i lepszymi wynikami pracy.

Wyjazdy integracyjne odgrywają bardzo pomocną rolę dla Kadry Zarządzającej. Podczas integracji na takich wyjazdach mają okazję obserwować zachowania swoich pracowników. Takie wyjazdy pozwalają w szybkim czasie poznać się z pozostałymi członkami zespołu i odnaleźć w nim swoje miejsce.

 

Wycieczka jako nagroda w konkursach

Wycieczka jest również świetną nagrodą w konkursach sprzedażowych. Dlatego zachęcamy do tej formy współpracy przy tworzeniu jeszcze lepszych ralacji z Waszymi Klientami lub pracownikami. Do wyboru macie Państwo szeroki zakres naszej oferty katalogowej lub grupowe wyjazdy szyte na miare do dowolnego zakątka świata.

Dobrze zorganizowany, atrakcyjny wyjazd może odegrać znacznie większą rolę w procesie motywacji i integracji załogi niż dodatkowe nagrody pieniężne.

Często jest to najbardziej doceniany sposób inwestycji w ludzi. Pracownicy wracają z takich wyjazdów szczególnie zmotywowani chętni do dalszego działania.

Organizacja wyjazdów grupowych jest wyzwaniem, którego chętnie się podejmujemy. Nie sposób wybrać hotel i zapewnić transport –  my chcemy stworzyć ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb i zainteresowań.

Organizujemy wyjazdy integracyjne, motywacyjne, konferencyjne połączone z ciekawym programem zwiedzania  w czasie wolnym. Wybrane przez nas hotele posiadają sale konferencyjne z kompleksowym wyposażeniem, przeszkolony w obsłudze personel i bogate zaplecze rekreacyjne.

Powrót
 
 
Informacje lub ceny opublikowane na www.dagatravel.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
 
 
Na wakacje 2017 autokarem, samolotem i z dojazdem własnym serdecznie polecamy wypoczynek w Grecji Paralia tanie wakacje (Paralia, Olimpic Beach, Nei Pori, Leptokaria, Kokkino Nero) Chorwacji (Istria, Makarska, Gradać, Opatija, Podgora, Orebić, Drvenik, Crkvenica, wyspa Hvar, Korcula, Rab), w Albanii (Ksamil, Saranda, Durres, Vlora), Czarnogórze (Budva, Ulcinj), na Węgrzech oraz we Włoszech. Wakacje 2017 z Look of Travel to tanie oferty na wczasy i wycieczki last minute i all inclusive 2017 autokarem z wyjazdem z Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska i samolotem z wylotem z Warszawy, Krakowa i Katowic oraz z dojazdem własnym.
 
 
Na naszej stronie znajdziesz oferty pobytów All Inclusive: wczasy, wakacje i wycieczki autokarem, samolotem i z dojazdem własnym. Najwieksze promocje First Minute & Last Minute: Bajeczna Grecja Autokarem, urokliwa Albania Last Minute, magiczna Czarnogóra Wakacje 2017, Włochy Apartamenty, domki na Węgrzech, tanie oferty autokarem i samolotem all inclusive wakacji w Bułgarii. Zapraszamy do rezerwacji oferty na wycieczki i wczasy all inclusive. Lato 2017 już w sprzedaży! Najtańsze Wakacje 2017 Grecja, wyjazdy do Albanii, wakacje Chorwacja, wakacje Bułgaria, Wakacje 2017 Czarnogóra, Wakacje Włochy, Wakacje Węgry tylko z Nami. Zapraszamy do rezerwacji oferty na wakacje i wycieczki last minute i all inclusive 2017.

Najlepsze oferty na Wakacje rodzinne Tylko z Biurem Podróży Look of Travel! obozy młodzieżowe Wakacje coraz bliżej, dlatego już teraz warto rozglądać się za ofertami wypoczynku dla nas i naszych pociech. Zapraszamy na wakacje 2017 - Słoneczna Bułgaria autokarem, Tania oferta Albania, Last Minute Grecja, Urlop Chorwacja. Sprawdź naszą ofertę wakacyjną - Pobyt dzieci w Albanii, Grecji, Bułgarii tylko za 1 zł

Grecja Paralia autokarem 2017: Paralia wczasy apartamenty Wczasy All Inclusive Bułgaria 2017: Bułgaria autokarem All Inclusive
Albania tanie wczasy autokarem : Albania twoje najlepsze wakacje