Grecja twoje najlepsze wakacje i Wczasy Autokarem 2017, Albania zarezerwuj wakacje Last Minute 2017 w najniższych cenach z rabatem. Tanie Wakacje w Bułgarii, Wczasy Macedonia 2017 czekają!  Najlepsze oferty na wczasy 2017 Chorwacja All inclusive! Albania Wakacje 2017 wcześniej taniej z rabatami do 40%, Oferty Macedonia na lato 2017. Sprawdź najlepsze propozycje na wczasy do Albanii, tanie wycieczki, przeceny i wyprzedaże na urlop do Bułgarii. Grecja codziennie nowe oferty. W ofercie wycieczki samolotowe, wycieczki autokarowe oraz z dojazdem własnym, Rezerwacja Ofert all inclusive, Wakacje 2017 najtaniej, Tanie Wakacje 2017 Oferty, Wakacje last Minute All Inclusive do Bułgarii, Tanie Wycieczki Objazdowe Autokarem i Samolotem, Oferty na Wakacje 2017 Samolot i Autokar

wyszukiwarka ofert

w terminie:
od
do

w kraju


w miejscowości


typ oferty


typ przejazdu

Zadzwoń do naszych konsultantów

telefon

Jeśli nie znalazłeś oferty na wczasy last minute autokarem, wakacje samolotem lub z dojazdem własnym zadzwoń do nas na numer
32 238 87 05 a nasz konsultant znajdzie dla Ciebie idealne, tanie wakacje dla twojej rodziny. Sprawdź oferty wycieczek na rok 2017. Najlepsze oferty last minute, wczasy i tanie wycieczki objazdowe. Wypoczynek w hotelach All Inclusive. Grecja 2017, Chorwacja Wczasy 2017, Czarnogóra Wakacje 2017, Bułgaria Wycieczki 2017, Włochy Lato 2017, Albania Oferty 2017. Tanie oferty first minute i last minute na wczasy 2017. Zaplanuj urlop i rusz na imprezę! Super Promocje Wczasów i Wycieczek na Lato 2017: Wczasy autokarem do Chorwacji, Wakacje we wrześniu w Grecji, Oferty samolotem do Bułgarii, Wczasy 2017 w Czarnogórze, Węgry Baseny Termalne, Albania Tania Oferta

telefon kom. 24h: 506 658 126

Skype dagaTravel

Możesz również wysłać do nas zapytanie na adres rezerwacje@dagatravel.pl

 
Chorwackie wybrzeże najczystsze w Europie - Wakacje w Chorwacji Tanio

 Badanie jakości wód realizowane przez Europejską Agencję Środowiska (European Environment Agency) wykazało, że woda w chorwackich kąpieliskach jest jedną z najczystszych w Europie. Spośród 910 badanych miejsc (906 na wybrzeżu, jedno nad rzeką i trzy nad jeziorami), aż 97,7 proc. otrzymało najwyższą ocenę. Jakość wody w pozostałych kąpieliskach została oceniona jako zadowalająca.

Według danych Agencji, czystość wody na chorwackim wybrzeżu plasuje się powyżej średniej europejskiej, gdyż jak pokazały wyniki badań, woda z 77,1 proc. badanych w całej Europie miejsc zasługuje na najwyższą ocenę, a ocenę zadowalającą zdobyło 93 proc. nadmorskich europejskich kąpielisk.

Chorwacja pozostawiła daleko w tyle swoich największych turystycznych konkurentów takich jak Włochy Lato 2013, Grecja Wakacje 2013 Autokarem i Samolotem czy Hiszpania Tanie Last Minute, gdzie najlepszą ocenę zdobyło tylko 80 proc. nadmorskich kąpielisk. W sąsiedniej Słowenii status doskonałości otrzymało 70 proc. badanych miejsc. Na czele rankingu wraz z Chorwacją znalazły się Malta i Cypr, a najgorsze oceny zdobyły Holandia, Bułgaria, Łotwa, Luksemburg i Belgia.

Jak zauważyła Jacqueline McGlade – dyrektor wykonawczy Europejskiej Agencji Środowiska- w wielu krajach nadal istnieje problem zanieczyszczania wód ściekami i odpadami rolniczymi, dlatego należy dołożyć wszelkich starań aby kąpieliska były bezpieczne, a woda czysta.

Tagi:  Adriatyk,  Tanie Wycieczki Objazdowe, Oferty na Wczasy do Chorwacji, Organizator wyjazdów do Chorwacji, Chorwacja Wczasy Tanio, Lato 2013 w Chorwacji, Obozy Młodzieżowe 2013, Wczasy Chorwacja, Last Minute Oferty, Wczasy Autokarem, Wakacje Chorwacja Wczasy, Chorwacka Turystyka, czystość wody w Chorwacji, wakacje w Chorwacji

 Dlaczego lubimy podróżować? Dlaczego tak naprawdę lubimy wyjeżdżać na wakacje do Chorwacji? Przecież jeżeli zbliżają się wakacje 2013, jakieś ferie zimowe 2013, czy inne dłuższe wolne okazje na odpoczynek, to od razu przeszukujemy jakieś możliwie nowe oferty, które mogą nas zdecydowanie zadowolić pod kątem wyjazdu. Weźmy pod uwagę fakt, że skoro decydujemy się na wyjazd na wakacje właśnie, to trzeba brać i wszystkie za i przeciw. Możemy przecież jechać za granicę, możemy zostać w Polsce, gdzie i tak jest mnóstwo miejsc wartych zobaczenia. Chociażby same góry, czy też morze, a również unikalne mazury również potrafią być idealnym miejscem dla nas, właśnie na odpoczynek. Załóżmy sobie ogólnie taki plan na najbliższe lata, że jeździmy za każdym razem w inne miejsce. Wówczas i nie będziemy sobie naszych ewentualnych wakacji szufladkować, a również poznamy zupełnie nowe i ciekawe miejsca, które będą zachwycać nas samych, nasze oczy i pozwolą nam zdecydowanie odpocząć.

Chodzi przede wszystkim o jakiś kompromis, jakąś równowagę. Mamy bowiem spędzać czas w miejscu, gdzie z jednej strony i sobie pozwiedzamy, a z drugiej zaś poleniuchujemy, odpoczniemy i maksymalnie się zrelaksujemy. W końcu to są chyba takie najważniejsze punkty wakacji, które, jeżeli spełnimy, to będziemy mogli już spokojnie czuć się usatysfakcjonowani, że spokojnie sobie odpoczęliśmy. Właśnie w wakacje mam za zadanie doładować sobie tak potocznie nazwane akumulatory nasze, na cały rok. Pamiętajmy, że to jest jedyny okres, kiedy tak naprawdę możemy sobie spokojnie wyjechać, nie myśleć o pracy i o ciągłym stresie z nią związanym. Przecież gdyby nie wakacje, to i dzieciom nie mielibyśmy kiedy pokazywać świata i ogólnie wszystko byłoby spowite tylko ciągła pracą i koniecznością wykonywania czegoś. Mając wakacje, już możemy spokojnie podróżować i poznawać cały świat, który przecież stoi przed nami otworem. Możemy jechać wszędzie i możemy zobaczyć wszystko, jeżeli tylko chcemy.

Jest tyle zakątków, które przecież są piękne, podobają się też nam, ale wiemy już teraz ,że nie damy rady zobaczyć, ale zawsze przecież warto jest próbować. Życie jest za krótkie na cały świat, na jego objechanie i zobaczenie, ale wszystko zaczyna się od tego, żeby chcieć. Pokazujmy świat innym, oglądajmy go sami, jakie potem mamy wrażenia i jakie przeżycia, to tylko my sami wiemy. Siedzenie w domu, w porównaniu z tym co nas czeka, jest niestety bardzo nudne i nieciekawe.

 
 
Informacje lub ceny opublikowane na www.dagatravel.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
 
 
Na wakacje 2017 autokarem, samolotem i z dojazdem własnym serdecznie polecamy wypoczynek w Grecji Paralia tanie wakacje (Paralia, Olimpic Beach, Nei Pori, Leptokaria, Kokkino Nero) Chorwacji (Istria, Makarska, Gradać, Opatija, Podgora, Orebić, Drvenik, Crkvenica, wyspa Hvar, Korcula, Rab), w Albanii (Ksamil, Saranda, Durres, Vlora), Czarnogórze (Budva, Ulcinj), na Węgrzech oraz we Włoszech. Wakacje 2017 z Look of Travel to tanie oferty na wczasy i wycieczki last minute i all inclusive 2017 autokarem z wyjazdem z Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska i samolotem z wylotem z Warszawy, Krakowa i Katowic oraz z dojazdem własnym.
 
 
Na naszej stronie znajdziesz oferty pobytów All Inclusive: wczasy, wakacje i wycieczki autokarem, samolotem i z dojazdem własnym. Najwieksze promocje First Minute & Last Minute: Bajeczna Grecja Autokarem, urokliwa Albania Last Minute, magiczna Czarnogóra Wakacje 2017, Włochy Apartamenty, domki na Węgrzech, tanie oferty autokarem i samolotem all inclusive wakacji w Bułgarii. Zapraszamy do rezerwacji oferty na wycieczki i wczasy all inclusive. Lato 2017 już w sprzedaży! Najtańsze Wakacje 2017 Grecja, wyjazdy do Albanii, wakacje Chorwacja, wakacje Bułgaria, Wakacje 2017 Czarnogóra, Wakacje Włochy, Wakacje Węgry tylko z Nami. Zapraszamy do rezerwacji oferty na wakacje i wycieczki last minute i all inclusive 2017.

Najlepsze oferty na Wakacje rodzinne Tylko z Biurem Podróży Look of Travel! obozy młodzieżowe Wakacje coraz bliżej, dlatego już teraz warto rozglądać się za ofertami wypoczynku dla nas i naszych pociech. Zapraszamy na wakacje 2017 - Słoneczna Bułgaria autokarem, Tania oferta Albania, Last Minute Grecja, Urlop Chorwacja. Sprawdź naszą ofertę wakacyjną - Pobyt dzieci w Albanii, Grecji, Bułgarii tylko za 1 zł

Grecja Paralia autokarem 2017: Paralia wczasy apartamenty Wczasy All Inclusive Bułgaria 2017: Bułgaria autokarem All Inclusive
Albania tanie wczasy autokarem : Albania twoje najlepsze wakacje